Külkedisi'nin Zayıflama Hikayesi & Gizemli Erkek Avcısı - Aylem Güngördü | Ön Okuma + Kitap Tanıtımı + Tur Takvimi | GKBT #19

, , No Comments

Herkese merhaba!
Gevezeler yine iş başında.. :)
Dur durak bilmeden harika kitaplara tur yaparken bir tane kitabın bizi kesmediğini fark edip iki kitaba birden tur yapmaya karar verdik! :D
Aylem Güngördü'nün kaleminden eğlenceli bir seri okuduk ve sizler için de eğlenceli bir tur hazırladık. Tur takvimimizi sizlerle paylaşırken kitaplarımızdan tadımlık bir ön okumayı da sizler için paylaşmanın güzel olacağını düşündüm. :) 


19. Blog Tur: Aylem Güngördü - Külkedisi'nin Zayıflama Hikayesi & Gizemli Erkek Avcısı 
25 - 30 Kasım Tarihleri Arasında 
1. Gün 
 Ön Okuma + Kitap Tanıtımı + Tur Takvimi | Mor Düşler Kitaplığı 
2. Gün 
 Yazar Tanıtımı | Rabi'nin Güncesi 
 Yorum | Dilarabook 
3. Gün 
Playlist - Son Sayfası "Hayat" 
Yorum - Gonca'nın Dünyasından 
4. Gün 
Yorum - Son Sayfası "Hayat" 
5. Gün 
 Karakter Röportajı - Gonca'nın Dünyasından 
 Yorum - Mor Düşler Kitaplığı 
6. Gün 
Yorum - Rabi'nin Güncesi
 Alıntılar - Dilarabook 
Külkedisi’nin Zayıflama Hikayesi - Aylem Güngördü 
Bir kadın kendini değiştirmek istediğinde, ona engel olabilecek hiçbir yemek yoktur. Öykü, hayatını zorlaştıracak her şeye sahipti. 
Çalıştığı dergide gıcık bir müdire √ 
İnsanın dikkatini dağıtacak türden yakışıklı bir patron √ 
Fazla kilolar √ 
Sürekli topuz yapılan saçlar √ 
Paçoz kıyafetler √ 
Bu liste böyle uzayıp giderdi. Ancak bir gün bir şey oldu ve Öykü artık böyle devam edemeyeceğine karar verdi. Hayatını değiştirecekti. Ve buna, fazla kilolarından kurtularak başlamalıydı. Onlardan kurtulmak için ihtiyacı olan şeyler onda var mıydı peki? Fazlasıyla vardı. 
Azim √ 
Uyuz ve süper çekici müdiresi Seçil, ondan dergiye bir köşe hazırlamasını istemişti. Öykü, yeterince iyi yazılar yazamazsa işini kaybedeceğini biliyordu. İlham gelsin diye beklerken, aradığı şeyi aynada gördü. Kendini yazacaktı. Kendi zayıflama hikâyesini ve bugüne kadar neler yaşadığını… Bu büyük bir riskti çünkü ilgi çekici bir konu gibi görünmüyordu. Ancak ilk yazı yayınlandığında, herkesi şaşkına uğratacak gelişmeler oldu. Artık Öykü’nün hayatı, kontrol edemeyeceği bir şekilde değişmişti. Külkedisi, küllerinden doğacaktı!

***


Gizemli Erkek Avcısı - Aylem Güngördü 

EROS, KENDİ KAZDIĞI KUYUYA DÜŞERSE… 
 Özgür ruhlu, sert, alaycı ve iş arkadaşlarının deyimiyle “tam bir cadı” olan Seçil Kaya, erkeklerin önünde diz çökmesine alışıktır. Çünkü o seçilmez, sadece seçer. Üstelik uzun ilişki denen şey asla ona göre değildir. Yine de her zor kadını dize getirecek bir şövalye çıkar. Seçil’in karşısına da o şövalye çıkmak üzeredir: Baran. Baran’la karşılaştıktan sonra, hissettiği şeylerin adını koymakta zorlanan Seçil, yardım almaya karar verir. Çalıştığı dergideki köşe yazısında okuduğu Gizemli Erkek Avcısı, Seçil’in aklındaki soru işaretlerinin cevabını verebilecek gibi görünmektedir. Ancak Seçil bu cevaplara hazır mıdır?

***

Külkedisi'nin Zayıflama Hikayesi Ön Okuması


*****

Gizemli Erkek Avcısı Ön Okuması***

Geveze Kalemler'i Facebook(Geveze Kalemler) ve İnstagram(@gevezekalemler) hesaplarından takip edebilirsiniz. ♥
Bana ulaşabileceğiniz hesaplar; 
İnstagram : @morduslerkitapligi

0 yorum:

Yorum Gönder