28 Ağustos 2015 Cuma

İlk Yazı İlk Heyecan ❤

17:08:00, BY Mor Düşler Kitaplığı -

Merhaba, Mor Düşler Kitaplığı'na hoş geldiniz! :)


Bu blogumun ilk yazısı olduğundan dolayı çok heyecanlıyım ama lafı da çok uzatmak istemiyorum bu yüzden blog açma nedenimden bahsetmek istiyorum.

Kendimi bildim bileli kitap okumayı çok sevmişimdir.Önceleri kendi kitaplığım olmadığı için arkadaşlarımdan ödünç alarak ya da kütüphanelerden yararlanarak okumaya çalışırdım. Bu biraz zor olsa da bu sevdamdan vazgeçmedim tabi ki :) Zaman geçtikçe yavaş yavaş kendi kitaplığımı oluşturmaya başladım ve okumak daha zevkli bir hal aldı. Okurken tabiri caizse dünyayı unutup kendimi okuduğum o sayfalardaki dünyada buluyordum(ki bu durum artarak devam etmekte). Kendimi kitaplardaki karakterlerin yerine koyup onlarla üzülüp onlarla seviniyorum.Başlarına gelen olayları nasıl anlayamadıklarına, nasıl bu kadar saf olduklarına sinirleniyorum.(Hatta bazen o kadar sinirleniyorum ki kitabı okumayı bırakıp karaktere saydırıyorum :D ) Zamanla bu hayali arkadaşlarımın yaşadıklarını birileriyle paylaşma isteğim oluştu ve arkadaşlarıma anlatmaya başladım. Bütün kitabı anlatmaya başladığımı fark edince ise kendi kendime dedim ki ; "Bunları anlatmak senin hoşuna gidiyor olabilir ama karşındaki insanı bu kadar bunaltmaya hakkın yok ki senin! " Bunun yanında yine de içimdekileri paylaşma isteğini durduramıyordum. Derken aklıma blog açma fikri geldi.Böylece düşüncelerimi rahatça paylaşabilecektim ve bunları sadece isteyenler okuyacağı için kimseyi bunaltmamış olacaktım. Uzun bir süre blogum için isim düşündüm. Bu konuda çok zorlanmış olsam da uzun düşünme sürenin sonucunda "Mor Düşler Kitaplığı"nda karar kıldım ve karşınızdayım! :) Umarım yazılarımı ve blogumu seversiniz.Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdilik hoşça kalın! :)


Sevgiyle Mor Düşler Kızı ❤

3 yorum:

 1. canımm yazın çok güzel olmuş yüreğine sağlık yazılarının devamını bekliyorum <3 <3 <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım :) Devamı gelecek inşAllah ❤❤

   Sil
 2. Aylak editör sitesinde gördüm bu siteyi ve genel manada güzel paylaşımlarınız var, takibe alıyorum...Benim siteye de beklerim...Selam ve Dua ile...

  YanıtlaSil